Ćwiczenia na nowy rok

Okazuje się, że święta były zabójcze dla figury. No niestety za dużo makowca, sernika, za dużo pierogów i siedzenia przed telewizorem i nagle dwa, trzy nawet i pięć kilo za dużo. Nie ma jednak po co wpadać w panikę. Przecież wystarczy się tylko opamiętać i wziąć się za siebie. Najlepiej po prostu przejść na dietę i zacząć ćwiczyć. To doskonały sposób na to, aby nasza figura znów była taka jak przed Świętami, a nawet wcześniej.

Dzięki regularnym treningom na siłowni możemy mieć figurę, jakiej nie mieliśmy nigdy wcześniej. Wystarczy, że włożymy w to odrobinę wysiłku. Przecież nie jest to aż tak trudne. Zazwyczaj na początku jest to trochę szokiem dla organizmu a także wiąże się z tym, że musimy przeformułować swój codzienny plan dnia. Bowiem nagle okazuje się, że po pracy albo przed musimy znaleźć czas na wizytę w klubie fitness. Niektórym, bardzo zajętym ludziom trudno jest tę godzinkę wykroić, ale warto.

Kiedy dobrze pomyślimy, zrezygnujemy z niepotrzebnych czynności, jak leżenie na kanapie czy oglądanie telewizji okaże się, że ta potrzebna godzinka szybko się znajdzie. Efekty będą widoczne już po kilku tygodniach regularnych treningów. Warto się więc zmobilizować i rozpocząć tę treningową przygodę. Okaże się, że wiosną będziemy mieć piękną figurę i doskonałe samopoczucie. Bowiem ćwiczenia wpływają nie tylko na nasze ciało, ale i na stan umysłu i tak zwanego ducha. O wiele lepiej poczujemy się, gdy będziemy ćwiczyć kilka razy w tygodniu.

Nie ma więc na co czekać.

szkoła jogi zielona góra