Nie boli i daje efekty

Globalna kariera botoksu jako zabiegu niwelującego efekty starzenia nie jest niczym dziwnym, jeśli weźmiemy pod uwagę jego typowe cechy. Przede wszystkim terapia z użyciem toksyny botulinowej nie wiąże się z radykalnymi i inwazyjnymi działaniami. Cała procedura trwa zaledwie kilka chwil, a poprawa wyglądu skóry jest widoczna bardzo szybko.

Niektóre panie obawiają się, że zabieg narazi je na silny ból lub jakieś nieprzyjemne odczucia. Uspokajamy, że nie ma potrzeby, aby się stresować. Jeżeli wszystko jest profesjonalnie wykonane, a przedtem właściwie przygotowane, problemu nie będzie.

Lekarz lub odpowiednio przeszkolony kosmetolog korzysta ze specjalnej bardzo cienkiej igły. Dzięki jej gabarytom można precyzyjnie wstrzyknąć botox w pożądane miejsce. Precyzja jest ważna, ponieważ toksyna musi oddziaływać na bardzo konkretny obszar.

Oznacza to, że wiele zależy od doświadczenia osoby wykonującej zabieg. Wynika z tego, że najlepiej pójść do takiego fachowca, który może pochwalić się dłuższą praktyką.

fizjoterapia komorniki