Wakacje pod namiotem

www.sp98.waw.pl

Planujesz zabrać ukochaną osobę na romantyczne wakacje, a nie stać Cię na drogi hotel? Nie przejmuj się. Hotele, choć mają dużo udogodnień, nieraz zabijają aurę tajemniczości i romantyczności.

Zaproponuj ukochanej wypad pod namiot – to naprawdę może być niezapomniana, romantyczna wycieczka. Najbardziej romantycznie będzie z pewnością nad jeziorem.

Wieczorem można usiąść przy ognisku, zjeść wspólnie przygotowaną kolację i godzinami leżeć na trawie wpatrując się w gwiazdy. Nie ma wokół niczego, co mogłoby bardziej przykuć Twoją uwagę, niż ukochana osoba.

Kontakt z naturą, świeże powietrze, mało ludzi wokół – gdzie spędzisz przyjemniejszy czas sam na sam z drugą połówką? Wyjście na ryby, tańce w blasku księżyca, kąpiele w jeziorze, wspólne picie gorącej kawy o poranku – na łódce, na jeziorze. Ty, ona, natura.

Czego chcieć więcej? Wakacje pod namiotem to nie tylko szalona przygoda, romantyczne chwile, ale i doskonała okazja do sprawdzenia się w trudnych i niecodziennych warunkach. Tanie i romantyczne wakacje w jednym!.

https://www.atelia.pl/lokal-na-komunie www.orangesite.pl