Siłownie w stylu „retro”

www.barnowo.com.pl

Do najtańszych miejsc, w których możemy sobie bez skrępowania poćwiczyć, należą siłownie prowadzone przy towarzystwach sportowych, szczególnie TKKF-ach. Swego czasu były one jednymi z głównych instytucji odpowiedzialnych za szkolenie młodych sportowców i upowszechnianie aktywnego stylu życia.

Obecnie ich działalność skupia się głównie wokół sportu akademickiego. Współpraca z uczelniami wyższymi obejmuje także zajęcia z wychowania fizycznego dla studentów.

Nie ma co ukrywać, że siłownia jest wówczas rozchwytywana przez żaków, bo to stosunkowa prosta aktywność, dająca spory zakres swobody w materii ćwiczeń. Niestety wadą takich miejsc jest niedoinwestowanie.

Jego konsekwencją jest stary sprzęt, który często od lat woła o wymianę, ale brakuje na to środków finansowych. Jeśli komuś nie przeszkadzają atlasy czy ławeczki pamiętające  minioną epokę, w takiej siłowni będzie się czuł dobrze.

Pozostałym polecamy nowocześniejsze, ale też znacznie droższe lokalizacje. Warto bowiem dodać, że TKKF-y zwykle bez problemu udostępniają swoją infrastrukturę klientom z zewnątrz.

http://www.sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/333/rowery-i-akcesoria-akcesoria-rowerowe.html www.wilhelmpluta.pl