Sposób na kurze łapki

rotawirusy.faktymity.com.pl

Im więcej się śmiejesz, tym częściej mrużysz oczy. A im częściej mrużysz oczy, tym bardziej marszczy się skóra i tworzą się w tym miejscu zmarszczki. Kurze łapki, bo tak nazywamy zmarszczki wokół oczu, prędzej czy później pojawią się u każdego.

Ale proces ten można znacznie opóźnić lub znacząco zahamować. Jak? Pamiętając o kilku radach. Podstawą pielęgnacji oczy jest dobry krem.

Wraz z ukończeniem 25 roku życia oprócz kremu do twarzy, kupujemy też krem pod oczy. Powinien pobudzać do pracy kolagen oraz dostatecznie nawilżać skórę. Stosujemy specjalne maseczki.

Możemy z powodzeniem zrobić je samemu, w warunkach domowych. Nie wolno też zapominać o prawidłowym demakijażu i masażu skóry wokół oczu. Idealnym uzupełnieniem kuracji przeciwzmarszczkowej jest uzupełnianie płynów w organizmie – nawilżona od wewnątrz skóra wygląda dużo ładniej.

Jak w kilka chwil poprawić kondycję skóry w okolicach oczu? Przyłożyć zimny kompres, kostki lodu lub nałożyć na oczy na kilka minut specjalną opaskę z żelem chłodzącym. Kojąco działają też okłady z rumianku.

krzesło do wanny zabieg liftingujący na twarz