Preparaty z wysokiej półki

Szereg zabiegów wykonywanych w SPA odbywa się z użyciem konkretnych preparatów. Jest w tej chwili bardzo modne, aby wykorzystywać w ich trakcie różne specyfiki.

Jakie? W gruncie rzeczy wszystko zależy od konkretnego SPA i od efektów, które chcemy uzyskać. Bardzo popularne są zabiegi ujędrniające skórę z wykorzystaniem kawy, relaksujące, w których główną rolę odgrywa ciepła czekolada lub olejki eteryczne.

Masaże z wykorzystaniem elementów aromaterapii również są cenioną i popularną usługą w większości SPA. A na tym nie koniec.

Część zabiegów odżywczych i regeneracyjnych w SPA jest ściśle związanych z użyciem preparatów kosmetycznych, wśród których można wymienić takie, które oddziałują bezpośrednio na skórę twarzy lub całego ciała. Nierzadko są aplikowane w sposób pogłębiony, na przykład z użyciem jonoforezy.

To oznacza, że muszą mieć skoncentrowaną formułę, a ich skład musi opierać się na surowcach najwyższej jakości. Wszystko po to, aby zabieg przyniósł oczekiwany efekt i nie naraził nikogo na problemy skórne.

www.twardogora.info.pl www.biegdlapokoju.pl