Mauritius – odrobina luksusu

www.krakowrazem.pl

Afryka kusi swym urokiem, tym nieokiełznanym i dzikim klimatem. Podróżnicy ceniący sobie ekstremalne doznania wybierają te najbardziej odległe i często niebezpieczne regiony. Ale to właśnie jest urok czarnego lądu, gdzie wszystko może się zdarzyć, jednak w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Niemniej jednak większość turystów wyjeżdża na swój wymarzony urlop, po to aby wypocząć, wygrzać się w promieniach tego cudownego słońca. Inni zostają w stolicy, by korzystać z uroków kameralna restauracja warszawa.

Dlatego też bardziej atrakcyjną dla nich propozycją będzie egzotyka owinięta luksusem, ciszą i pięknym krajobrazem. Jedną z wielu afrykańskich odpowiedzi na takie wymagania jest niewątpliwie państwo wyspiarskie Mauritius. Choć składa się z kilku wysp to jednak największym zainteresowaniem cieszy się ten skrawek lądu Mauritius. Najczystsza lazurowa woda, białe piaski plaż, ale to nie wszystko.

Wspaniałą atrakcją dla turystów jest Rezerwat siedmiu kolorów Ziemi z tęczowymi skałami wulkanicznymi, Ogród Botaniczny, wioska rybacka, czy soczysta zieleń pól trzcinowych.

https://steelstorm.pl/pl/33-domowa-silownia www.cech.ilawa.pl