Cayo Coco, Kuba

www.atelierpapillon.pl

Jesteśmy na Kubie, a konkretnie w jej północnej części, na wyspie Cayo Coco. Znajdziemy tu mnóstwo luksusowych kurortów all inclusive. Nazwa wyspy związana jest z ibisem białym – popularnym ptactwem, nazywanym przez miejscowych „ptakiem kokosowym”.

Cayo Coco słynie z kilometrów białych plaż, spokojnego morza i turkusowych wód. Jest to raj dla wszystkich fanów natury, w którym możemy się zrelaksować i spędzić wspaniałe wakacje z rodziną. Sama wyspa jest położona na liczącej 400 kilometry rafie koralowej.

Cayo Coco jest drugim pod względem wielkości ośrodkiem wypoczynkowym na Kubie. Dziewiczy charakter wyspy, słoneczna pogoda i szczególny klimat świadczą o wyjątkowości tego miejsca. Turyści mogą tu zaznać wielu ciekawych atrakcji.

Fani wędkowania będą zachwyceni, gdyż Cayo Coco ma opinię jednego z najlepszych regionów wędkarskich. Rafa koralowa zachęca do nurkowania, zapewniając niesamowite przeżycia. Jeśli jednak pragniesz relaksu i odpoczynku na plaży, warto udać się na El Senador, która nosi miano najpiękniejszej na całej wyspie.

https://steelstorm.pl/pl/20-gryfy-i-obciazenia www.kotfilemon.waw.pl