Jak określić typ urody?

bruksizm zgrzytanie zębami poznań bruksizm, choroba

Określenie typu urody nie jest proste. Bowiem rzadko się zdarza, by jedna osoba miała wszystkie „znaki rozpoznawcze” danego typu urody. Jak określić więc typ urody? Wystarczy przyjrzeć się sobie w lustrze.

Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na kształt twarzy, to bardzo ważna cecha, która umożliwia stwierdzenie tego, jaki typ urody posiadasz. Często znaczenia ma także kolor włosów. Inne włosy będzie miała osoba o typie urody wiosna, a inne osoba, która jest zimą pod względem urody.

Kolor oczu to kolejny ważny element. To właśnie kolor włosów i oczu determinuje kolorystykę, którą warto wybierać. I tak dla pani zimy najbardziej trafnymi kolorami są czarny, biały, granatowy, srebrny.

W przypadku osób o typie urody wiosna najlepszym rozwiązaniem są takie kolory jak pomarańczowy, żółty, brązowy. Duże znaczenie mają tony, dla jednych dobrym rozwiązaniem są kolory chłodne, dla drugich ciepłe. Warto także nieco bliżej przyjrzeć się karnacji.

To ona w dużej mierze wpływa na to jakim typem urody jesteśmy. A co jeśli trudno Ci stwierdzić jakim typem urody jesteś? Pamiętaj o tym, że wyszczególnienie poszczególnych elementów urody jest bardzo uogólniające. Często jest więc problem z ustaleniem jaki typ urody ma dana osoba.

http://wakcynologia.net.pl/uklad-odpornosciowy/ https://www.formeds.com.pl/produkty